Slunečník s figurální rukojetí
rukojéť porcelánová, pestře malovaná, motiv hlavy dívky zahalené do šátku, pravděpodobně Vídeň, konec 18. století (výška 5,5 cm), dřevo, hedvábný slunečník béžové a světle zelené barvy, celková délka 91 cm, hedvábí lehce poškozeno (Zí)
Lit.:
Coradeschi S., De Paoli M., La Collezioni Bastoni, str. 99 - foto shodné porcelové rukojeti
26.05.2018 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Lit.:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |